0
Lemmikud tooted
TREND LINE istmekatted (riidest) Volkswagen Golf IV TREND LINE istmekatted (riidest) Volkswagen Golf IV TREND LINE istmekatted (riidest) Volkswagen Golf IV TREND LINE istmekatted (riidest) Volkswagen Golf IV TREND LINE istmekatted (riidest) Volkswagen Golf IV TREND LINE istmekatted (riidest) Volkswagen Golf IV
+1

TREND LINE istmekatted (riidest) Volkswagen Golf IV

0/5 0 arvamust
Mudel: PT-TRE-05671
Saadavus: Laos
Hind:
75.00 €
-
+
Laos Tarnetähtaeg
Online ladu 5+ 10-20 tööpäeva
Või tellige, helistades telefonil +370 690 22212
Kas teil on selle toote kohta küsimusi? Küsi

TREND LINE ISTMEKATTED
Uusim TREND LINE istmekatete mudel on valmistatud tumedast, grafiti värvi, istmekatetele kasutatavast kangast. Uudiseks on pressitud faktuuriga kangas, mida kasutatakse katete keskosas. Lisaks kenale välimusele laseb see kangas õhku läbi, mis tagab istmekatete mugavuse. Õmbluste tugevdusriba parandab toote vastupidavust. Tugevdusriba värvi valimise võimalus annab istmekatetele individuaalse iseloomu.
Kui Teie auto tagaistmed on eraldi, kohaldatakse istmekatted igale istme osale eraldi.


Istmekatted on õmmeldud ja mõeldud Volkswagen Golf IV mudelile
 
Kolmekihiline, vastupidav istmekatete konstruktsioon
TREND LINE istmekatete väline kiht on valmistatud KOOTUD ISTMEKATTEKANGAST. See materjal on väga elastne. ja võib venida kõikides suundades. Seetõttu on materjali kerge kohaldada mistahes kujuga pindadele. Lisaks on see materjal pehme ja laseb hästi õhku läbi. Kõik see tagab kõrge kasutamismugavuse.
Kanga eelisteks on vastupidavus ja lihtne hooldamine (võib pesta pesumasinas 30° temperatuuril. See kangas ei anna värvi, ei põhjusta allergilist reaktsiooni ja on ohutu lastele.


Vahtkumm suurendab istmekatete mugavust, ei põhjusta allergilist reaktsiooni. Samuti on ohutu lastele.

Stabiliseeriv vooder tagab vahtkummi alumisele poolele kaitse mehhaanilise vigastamise eest ega põhjusta allergilist reaktsiooni ning on ohutu lastele.
 
Praktiline, spetsiaalne lahendus
Individuaalsete mõõtmete järgi õmmeldud istmekatted – need istmekatted on kohaldatud ideaalselt konkreetsele automudelile ja valmistatakse tellimuse alusel. Kui auto tagaiste koosneb eraldi osadest saab klient igale osale eraldi istmekatte. Kui auto on varustatud tagaistmes paikneva käetoega, valmistame sellele spetsiaalsete kinnituste ja tõmblukkudega katte.
 
 
100% kaitse
Meie pakutavad TREND LINE istmekatted katavad istmed täielikult – nii eesmise osa kui küljed ja seljatoe. Tänu sellele lahendusele kaitstakse originaalseid istmekatteid kulumise ja määrdumise eest kõige rohkem ohustatud kohtades.
 
Hoolitseme Teie turvalisuse eest
Külgturvapatjade kohal kasutatakse spetsiaalset nähtamatut niiti, mis ei mõjuta turvapatjade avanemise aega. Seda kinnitab PIMOT (Autotööstuse instituudi) poolt välja antud turvasertifikaat B28! !
 
Komplekt koosneb:
  • Esiistmete katted
  • Tagaistmete katted
  • Peatugede katted
  • Kinnituskonksud
  • Paigaldusjuhend

Auto istmekatted on pakendatud kenasse, ühekordsesse pakendisse

0 arvamust

0/5 Toote hind
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.


Kokkusobivad tooted