0
Lemmikud tooted

Kauba tagastamine

Osta veebilehel Openauto.ee kaupu võib rahulikult – me anname 100% kauba tagastamise garantii

Me austame oma kliente ja seetõttu pakume ainult kõrgeima kvaliteediga kaupu! Kui kaup ei vasta ootustele või toode ei sobi teie autole, ise maksame saadetise kullerteenuste eest ja anname raha tagasi. Selleks, et ost kulgeks tõrgeteta, palume järgida järgmisi eeskirju.

Kauba tasuta tagastamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@openauto.ee tuleb kasutada meie valitud kullerteenust kauba toimetamiseks kaupade väljastuspunkti Vilniuses, Laisvės pr. 60, või kasutada muud teile mugavat viisi, mille kulud kannate ise.

Veebisaidil Openauto.ee on õigus mitte tagastada raha kauba eest, kui:

  • tagastatav kaup oli kasutatud;
  • tagastatav kaubal puuduvad originaalsildid;
  • tagastatav kaup on halvas seisukorras, kahjustatud;
  • tagastatav kaup on valmistatud spetsiaalselt teile (nt auto istmekatted konkreetsele sõidukile).
 

Kauba tagastamisel tuleb täita järgmisi tingimusi:

  • tagastatav kaup peab olema korras originaalpakendis;
  • kaup peab olema kahjustamata;
  • kaup peab olema kaubanduslikku välimusega (rikkumata sildid, kaitsekiled jms) (käesolev punkt ei kohaldu, kai tagastatakse halva kvaliteediga toodet);
  • tagastatav kaup peab olema sama koostega nagu ostmisel;
  • koos kaubaga esitatakse kauba ostudokumendid.
 

Tagastamise tähtaeg ja vorm

Tellimuse tühistamiseks ja kauba tagastamiseks on teil aega 14 tööpäeva alates kauba kättetoimetamise päevast, välja arvatud juhul, kui toode on valmistatud eritellimusel. Tagastatav kaup peab olema pakitud täiendavalt kasti või kotti, kinni kleebitud, pakendil peab olema selgelt märgitud Openauto.ee aadress: Vilnius, Laisvės pr. 60. Tagastatavad kaubad toimetatakse Openauto.ee punkti, töötajad teevad kindlaks, kas peeti kinni tagastamistingimustest ja kas tooted ei ole rikutud. Kui kõik on tehtud õigesti, raha kantakse teie pangakontole 5 tööpäeva jooksul alates kauba tagastamise päevast. Juhul, kui tingimustest ei ole peetud kinni, kliendile tagastatakse sama kaup.

 

Garantiiaeg

Kõigile Openauto.ee kaupadele antakse üheaastane kvaliteedigarantii, mis jõustub alates müügi kuupäevast. Juhul, kui märkate, et ostetud kaup on halva kvaliteediga, defektne, teatage viivitamata Openauto.ee administratsiooniesindajale. Tootmispraagi korral asendatakse kaup uue vastu või tagastatakse raha.