0
Lemmikud tooted

Tarnetingimused

E-poes Openauto.ee kaupu on võimalik tellida teile sobival ajal ööpäevaringselt (24h)! Kaubad toimetatakse kätte kogu Eestis!
 

Tarneaeg

Ostes kaupa veebisaidil Openauto.ee saate seda kätte 2-5 tööpäeva jooksul. Tarneaeg sõltub ka sellest, mis piirkonnas elate. Mõne linna elanikud saavad valida täpsema tarneaja.
Erandjuhtudel, näiteks ostes konkreetse brändi autoistmete katted, jõuab kaup kohale 10-20 tööpäeva jooksul.
Enne tellimuse kinnitamist teatatakse teile täpne kättetoimetamise kuupäev.
 

Kättetoimetamise hind

Ostes kaupu üle 200 euro eest toimetame kaubad kätte tasuta. Kui summa on väiksem, kättetoimetamise hinnaks on 3.99 eurot. Kaubad saab kättetoimetamise tasuta kätte Openauto.ee kaupade väljastuspunktis.

Tarneviisid

Tellitud kaubad saab kätte kahel viisil:

  • Kaubad toob kuller
  • Kaubale järele tulete ise (tasuta)

Kuller

Sel juhul toob kaubad mugavalt kohale kulleri ettevõte VENIPAK. Kauba kättetoimetamisest teavitatakse teid SMS-sõnumiga päev enne tarnet, kuller kooskõlastab kauba kättetoimetamise aja ja teile mugava koha. Kaubad toimetatakse kätte tööajal.

Arveldamine kättetoimetamisel

Kui soovite tasuda kauba eest selle kättesaamisel, saate tasuda kullerile, kuid siis tuleb tasuda ka 1-eurone lisatasu käsitluse eest. Samuti on soovitav, et teil oleks täpne raha. Kuller kirjutab teile välja kviitungi.

Saadetise seisund

Saadetise kättesaamisel kontrollige pakendit. Nähtavate defektide või saadetise kahjustuse korral keelduge saadetist vastu võtmast või kirjutage kulleri juuresolekul märkused üles. Kui võtate pakendi märkusteta vastu ja kirjutate kauba saatelehele alla, hiljem on raskem esitada pretensiooni saadetise välise kahjustuse kohta.  

Lisateave

Kui teil on küsimusi või soovite lihtsalt enne ostmist pidada nõu ühe või teise kauba kohta, pöörduge meie poole telefonil +370 690 22212 või e-postiga info@openauto.ee ja me aitame teid hea meelega!