0
Lemmikud tooted
ROAD istmekatted (eco-nahk) Volkswagen Golf IV ROAD istmekatted (eco-nahk) Volkswagen Golf IV ROAD istmekatted (eco-nahk) Volkswagen Golf IV ROAD istmekatted (eco-nahk) Volkswagen Golf IV ROAD istmekatted (eco-nahk) Volkswagen Golf IV ROAD istmekatted (eco-nahk) Volkswagen Golf IV
+1

ROAD istmekatted (eco-nahk) Volkswagen Golf IV

0/5 0 arvamust
Mudel: PT-ROA-06524
Saadavus: Laos
Hind:
101.00 €
-
+
Laos Tarnetähtaeg
Online ladu 5+ 10-20 tööpäeva
Või tellige, helistades telefonil +370 690 22212
Kas teil on selle toote kohta küsimusi? Küsi

ROAD ISTMEKATTED
Etteantud mõõduga istmekatted ROAD on unikaalne toode. Istmekatted on valmistatud eco-nahast ja on mõeldud kõrget kvaliteeti ja ning omapärast esteetikat hindavatele klientidele. Rikkalik meie teistel mudelitel vähem esinev värvipalett sobib ideaalselt keskmise musta värvi istmekatete osaga. Istmekatete valmistamisel kasutatav eco-nahk on vastupidav, veekindel materjal, mida on lihtne hooldada ja hoida alati puhas. Kasutatavad materjalid on õmmeldud kokku tugevate õmblustega, mis suurendavad nende vastupidavust ja pikendavad eluiga. Esiistmed on lisaks kaunistatud esteetilise tikandiga.


Istmekatted on õmmeldud ja mõeldud ROAD istmekatted (eco-nahk) Volkswagen Golf IV mudelile
 
Vastupidav kolmekihiline istmekatete disain
Pealiskiht (sobivast materjalist) - istmekatetel ROAD on see ECO-NAHK. See on materjal, mida iseloomustab kõrge vastupidavus erineva päritoluga mehhaanilise kulumise suhtes, see materjal on väga vastupidav ja tänu oma veekindlusele tagab hea kaitse sellega kaetud pindadele. Teiseks seda tüüpi materjali eeliseks on selle hoolduse lihtsus, kuna pea kogu mustus tuleb sellelt maha lihtsa niiske lapiga. See materjal ei anna värvi, ei tekita allergilisi reaktsioone, on ohutu lastele.

Tugevdusvaht mõjutab positiivselt istmekatete kasutamise mugavust, ei tekita allergilisi reaktsioone ja on ohutu lastele.

Stabiliseeriv vooder kaitseb tugevdusvahu alumist osa mehhaaniliste vigastuste eest, hõlbustab istmekatete pealepaneku, ei tekita allergilisi reaktsioone ja on ohutu lastele.

Etteantud mõõduga istmekatted on valmistatud 100% kihilisest materjalist materjalist (nii peatugede, kui ka seljatugede ja istmete katted on lamineeritud vahu ning stabiliseeriva voodriga).
 
 
 
Valitud materjalide mustrid
Istmekatete mustri võib valida seitsme, auto interjööriga ideaalselt sobiva mustri seast.
 

 
 
Praktiline erilahendus
Etteantud mõõduga istmekatted on istmekatted, mis on täiuslikult kohandatud konkreetsele auto mudelile ja toodetakse vastavalt tellimusele. Kui auto tagaiste või istme seljatugi on jaotatud eri osadeks, saab klient katte iga osa kohta eraldi. Käsitoe olemasolu mõjutab samuti istmekatte funktsionaalsust - kui käsitugi on tagaistmel, rakendame spetsiaalsed kardinad spetsiaalse lukuga ja lukuga kinnitustega, tänu millele saab käsituge kasutada igal sobival ajal.
 
 
100% kaitse
Meie istmekatted katavad istmed täielikult - nii selle eesmist osa, kui ka külgi ja seljatuge, nii et iste on materjaliga kaetud 100%. Selle lahenduse originaalne istmekate on kaitstud kulumise ja määrdumise eest kõige tundlikumates kohtades.
 
Hoolitseme Teie turvalisuse eest
Külgturvapatjade kohal kasutatakse spetsiaalset nähtamatut niiti, mis ei mõjuta turvapatjade avanemise aega. Seda kinnitab PIMOT (Autotööstuse instituudi) poolt välja antud turvasertifikaat B28! !
 
Komplekt koosneb:
  • Esiistmete katted
  • Tagaistmete katted
  • Peatugede katted
  • Kinnituskonksud
  • Paigaldusjuhend

Auto istmekatted on pakendatud kenasse, ühekordsesse pakendisse

0 arvamust

0/5 Toote hind
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.


Kokkusobivad tooted