0
Lemmikud tooted
Polümeer EVA põrandamatid Volkswagen Golf V 2003-2009a. Polümeer EVA põrandamatid Volkswagen Golf V 2003-2009a. Polümeer EVA põrandamatid Volkswagen Golf V 2003-2009a. Polümeer EVA põrandamatid Volkswagen Golf V 2003-2009a. Polümeer EVA põrandamatid Volkswagen Golf V 2003-2009a. Polümeer EVA põrandamatid Volkswagen Golf V 2003-2009a.
+4

Polümeer EVA põrandamatid Volkswagen Golf V 2003-2009a.

0/5 0 arvamust
Mudel: CMRVW003
Saadavus: Laos
Hind:
62.00 €
-
+
Laos Tarnetähtaeg
Online ladu 5+ 5-10 tööpäeva
Või tellige, helistades telefonil +370 690 22212
Kas teil on selle toote kohta küsimusi? Küsi

 

EVA (polümeer) põrandamatid Volkswagen Golf V 2003-2009a.

 
Kvaliteetsed EVA (polümeer) automatid – teie auto sisemuse tõhusaks kaitsmiseks
Esmaklassilised automatid on valmistatud EVA-st (etüleenvinüülatsetaat), mis on keskkonnasõbralik komposiitpolümeermaterjal. See materjal on sama vastupidav kui kumm, kuid keskkonnasõbralik. EVA-st valmistatud tooted on üheaegselt niiskuskindlad, kerged ja väga vastupidavad. Kõik need omadused muudavad EVA ideaalseks materjaliks automattide tootmisel. EVA mattidel on käsnlik disain, mis pakub tõhusat kaitset mustuse ja vee eest auto sisemuses.

 

Valige oma automudelile unikaalse disainiga kvaliteetsed matid
EVA polümeermatid sobivad suurepäraselt Volkswagen Golf V 2003-2009a. sisemusse. Matide täpne kohandamine konkreetse automudeliga tagab maksimaalse kaitse mustuse ja vee eest. Ainulaadne kärjemustriga pinnakate püüab tõhusalt kinni kogu mustuse. EVA-st automatte on väga lihtne hooldada – lihtsalt loputage neid veejoaga või raputage puhtaks. Lihtne puhastamine ja hooldus tähendab, et need näevad pikalt uued välja ja kestavad mitmeid hooaegu. Valida saab erinevat värvi EVA polümeermattide vahel, mis sobivad täpselt teie auto mudeliga. Lai värvivalik teeb teie auto sisemusega sobiva ideaalse mati leidmise veelgi lihtsamaks.

 

Black Grey Blue Red Beige Bordo Brown Pink

 

Ainulaadne EVA automaatmati disain
Ainulaadne kärje- või teemandikujuline pinnakujundus tähendab, et vesi, tolm ja mustus kogunevad väikeste teemantide põhja, samal ajal kui mati enda pind jääb kuivaks ja puhtaks.

 

Temperatuurikõikumistele vastupidavad EVA automatid
EVA automatid on vastupidavad nii kõrgele kui ka madalale temperatuurile. Samuti tasub märkida, et see materjal on vastupidav paljudele kemikaalidele ja sooladele, mis on auto interjööris eriti levinud talvel. EVA automatid on ilmselt parim valik neile, kes otsivad mitmekülgset matti, mis sobib nii talve- kui ka suvehooajaks.

 

Miks valida EVA automatid?

 
  • Kvaliteetne keskkonnasõbralik materjal
  • Euroopas valmistatud matid
  • Täpselt automudelile kohandatud matid
  • EVA automatid salongi ja pakiruumi jaoks on saadaval erinevates värvides
  • Lõhnatu
  • Kaitseb tõhusalt vee ja mustuse eest
  • Hõlpsasti puhastatav ja hooldatav

 

EVA car mats representative image #1 EVA car mats representative image #2 EVA car mats representative image #3 EVA car mats representative image #4

 

Märkus. Fotod on illustreerival eesmärgil. Tegeliku mati kuju, tähistus ja tekstuur võib fotodel näidatust erineda.

0 arvamust

0/5 Toote hind
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.


Kokkusobivad tooted