0
Lemmikud tooted

Kummist 3D jalamatid KIA EV6 alates 2021a. 4 tk / must / 5009124 / kõrgendatud servad

0/5 0 arvamust
Mudel: 3SG014003
Saadavus: Laos
Hind:
43.90 €
-
+
Laos Tarnetähtaeg
Online ladu 5+ 2-3 tööpäeva
Või tellige, helistades telefonil +370 690 22212
Kas teil on selle toote kohta küsimusi? Küsi

Stingray™ 3D matid on valmistatud täpselt KIA EV6 alates 2021a. mudeli jaoks. Stingray sobib kasutamiseks väga erinevates ilmastikutingimustes: suvel, talvel, sügisel ja kevadel. Need matid jäävad painduvaks ka kõige külmemal ajal ning neid on lihtne ja kiire puhastada.

Stingray™ 3D-mattide eelised on järgmised:

  • Stingray™ 3D põrandamatid on loodud 3D-tehnoloogiat kasutades, arvestades iga sõiduki võimalusi. Seetõttu sobivad matid ideaalselt iga auto salongi kumeruste, kuju ja mõõtmetega.
  • Stingray™ 3D põrandamatid tagavad teie auto salongi mattide kõrgeima kaitsetaseme. Toekas 3D-jalatugi vasaku jalatoe piirkonnas, 4–5 cm kõrged küljed ja iga mati sooned hoiavad vee ja mustuse jalatsitest matil eemal.
  • Stingray™ 3D matid on suurepärase disainiga. Need sobivad suurepäraselt iga auto salongi. Komplektis on kaks eesmist matti koos kinnitustega (kui need on auto tootja poolt olemas) ja kaks või kolm tagumist matti.
  • Tänu täiustatud Stingray™ 3D mati materjalile ja erilisele struktuurile on matte lihtne puhastada. Neid on lihtne autost eemaldada ja nende puhastamine eeldab lihtsalt mati veega loputamist.
  • Tootmiseks kasutatakse kvaliteetset TPE-kummi, mis ei kaota oma omadusi ja elastsust temperatuuril -50 kuni +50C.
  • Stingray™ 3D matid on valmistatud Euroopa kvaliteedi- ja ohutusstandardite kohaselt, pikendades seega nende eluiga. Peale selle on matid juhile ja reisijatele täiesti ohutud. Tooted on lõhnatud ja ei põhjusta allergilist reaktsiooni, seega ei tekita need kasutamise ajal ebamugavust..

0 arvamust

0/5 Toote hind
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.


Kokkusobivad tooted