0
Lemmikud tooted
COZY istmekatted (alcantara) Volkswagen Golf IV COZY istmekatted (alcantara) Volkswagen Golf IV COZY istmekatted (alcantara) Volkswagen Golf IV COZY istmekatted (alcantara) Volkswagen Golf IV COZY istmekatted (alcantara) Volkswagen Golf IV COZY istmekatted (alcantara) Volkswagen Golf IV
+8

COZY istmekatted (alcantara) Volkswagen Golf IV

0/5 0 arvamust
Mudel: PT-COZ-13267
Saadavus: Laos
Hind:
123.00 €
-
+
Laos Tarnetähtaeg
Online ladu 5+ 10-20 tööpäeva
Või tellige, helistades telefonil +370 690 22212
Kas teil on selle toote kohta küsimusi? Küsi

COZY ISTMEKATTED

Katted on kavandatud ja sobitatud vastavalt „Volkswagen Golf IV“ mudelile, et tagada algsete istmete täielik funktsionaalsus.

Oleme arvestanud „Volkswagen Golf IV“ salongi individuaalsete elementidega, seetõttu säilitavad istmed täieliku funktsionaalsuse ja algse kuju.

Alcantara Comfort autoistmete katted on valmistatud kvaliteetsest alcantara materjalist. Tegemist on tugeva aga pehme kangaga. Katted on kulumiskindlad.

KANGA STRUKTUUR

Väliskiht
Alcantara kangast hinnatakse selle pehmuse ja tugeva mehaanilise vastupidavuse pärast. Selle struktuur kaitseb plekkide eest ja materjali hooldamine on lihtne.

Tugevdav vaht
Selle abil tagatakse, et katete profiil vastab istmetele. Lisaks hoiab see kangast kortsude eest ja lisab mugavust.

Stabiliseeriv vooderdis
See hoiab ära katete istmetelt maha libisemise ja tagab täiendava kaitse mehaaniliste kahjustuste eest.

KANGA KIRJELDUS

Alcantara on sünteetiline asendus seemisnahale. See on pehme, kulumiskindel, vastupidav ja lihtne hooldada. Alcantarat puhastatakse sarnaselt seemisnahale; pühkige määrdunud ala koheselt märja mikrokiudlapiga. Kiud on puudutades meeldivad, luksusliku ja esteetilise väljanägemiseg; pakume laia värvivalikut.

Viimistluseks kasutatud kangas on elastne ja suurema kulumiskindlusega. Kiudude struktuur võimaldab katete paremat paigaldamist algsele polstrile.

Tootmiseks kasutatavad materjalid ei jäta plekke, ei põhjusta allergilist reaktsiooni ja on laste jaoks turvalised.

KOMPLEKT
  • Kaks katet esiistmetele.
  • Tagumise istme seljatoe kate (kui seljatugi on eraldatav, siis on iga osa jaoks eraldi kate).
  • Tagumise istmepadja kate (kui istmepadi on eraldatav, siis on iga osa jaoks eraldi kate).
  • Peatugede katted (sõltuvalt soovitud kogusest).
  • Juhised ja paigalduskonksud.
PRAKTILINE JA INDIVIDUAALNE LAHENDUS

Katted, mis on sobitatud ideaalselt vastavalt auto mudelile Esi- ja tagaistmed säilitavad funktsionaalsuse tänu täpsetele mõõtmetele ja arvutipõhisele modelleerimisele.

Kui seljatugi või tagumised istmepadjad on eraldatavad, siis on iga osa jaoks eraldi kate. Kui istmel on käetugi, siis on seda võimalik endiselt kasutada, sest saadaval on spetsiaalselt kohandatud lukkudega katted. Katete disain annab esi- ja tagaistmete jaoks lisaelemente.

TASKUD – TÄIENDAVAD HOIUKOHAD

Katete kasutajad saavad peale kõige kasutada ka taskuid, mis on õmmeldud esiistmete katete tagumisele küljele. See lahendus jätab rohkem ruumi väiksematele esemetele ehk tegemist on autos väga praktilise lahendusega.

Meie autoistmete katted on toodetud oma valdkonna kogenud meistrite poolt, seega on toodete täpsus ja kvaliteet oluliselt kõrgem, kui teistel sarnastel toodetel.

0 arvamust

0/5 Toote hind
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Selle toote kohta puuduvad kommentaarid.


Kokkusobivad tooted